ROK SZKOLNY 2015/2016


Od stycznia 2016r. uczniowie  klasy II b, III b oraz kilku z klasy III a szkoły podstawowej  rozpoczęli  długo oczekiwane zajęcia na basenie w Horyńcu Zdroju. Odbywają się one raz w miesiącu. Dzieci mają zapewniony dojazd, opiekę nauczycieli w busie i na basenie, a przede wszystkim zajęcia z instruktorami pływania w trakcie całego kursu.
Celem wyjazdu: jest kształtowanie nawyków prozdrowotnych, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych, wyposażenie uczestników w podstawowy zasób umiejętności  ruchowych umożliwiających udział w pływaniu rekreacyjnym, wdrażanie: do  aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego, integracji społecznej oraz  rozwoju sportowych talentów. Ważne jest  również właściwe i bezpieczne zachowanie się na pływalni.  Podczas dwugodzinnego pobytu w ośrodku, każdy uczestnik wyjazdu mógł  skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi oraz basenu.  Rodziców z pewnością ucieszy fakt, że dzięki tej inicjatywie ich pociechy mają okazję nauczyć się pływać.
W drodze powrotnej wszyscy dzielili się swoimi wrażeniami, a czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.

                 nauczyciele wychowania fizycznego: Teresa Watrak i Piotr Staszak

Zdjęcia

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz