Szkolne Walentynki 2017

W naszej szkole z okazji walentynek samorząd uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową wraz ze stoiskiem, przy którym można było zakupić piękne kartki z życzeniami. Chętni mogli wrzucać listy do swoich wybranków lub przyjaciół, a roznosiły je walentynkowa krówka i walentynkowy tygrysek. W szkole panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty, kartek do poczty walentynkowej wpłynęło mnóstwo, a dzięki takiemu dniu niektórzy wykonali drobny gest, aby osoba, do której czują sympatię, zrozumiała, ile dla nich znaczy.


                                                                          Halloween w naszej szkole.

W ostatnim tygodniu października myśli wszystkich zwracają się ku wieczności. Dzieje się tak we wszystkich kulturach, choć każda wyraża to w inny sposób. Samorząd Uczniowski, a dokładnie członkowie Sekcji Imprezowej skupili się na tradycji anglosaskiej i 28 października urządzili obchody Halloween. Celem imprezy było rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez poznanie zwyczajów związanych z obchodami Halloween w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz zdobywanie wiedzy o kulturze krajów obszaru anglojęzycznych. W szkole pojawiły się różne zjawy, stwory, czarownice i inne potwory rodem z filmów grozy. Dzieci i młodzież wykazały się niezwykłą kreatywnością w przygotowaniu przebrań. Na wyróżnienie zasługują także panie Agnieszka Kruk oraz pani Beata Grenda, które także miały ciekawy pomysł na niecodzienny strój do pracy. Kolejnym, ekscytującym punktem programu były konkursy, w tym na najciekawsze przebranie oraz czytanie opowiadań grozy przez radiowęzeł. Całość imprezy przebiegała w radosnej i miłej atmosferze. A ten dzień by się nie odbył, gdyby nie uczniowie klasy II „a” gimnazjum, Tatiana Ucinyk i Jakub Adamek, którzy wpadli na ten pomysł i porozmawiali z zarządem SU i paniami dyrektorkami.
                                                                                              Zdjęcia

                                                                              Wręczenie Złotych Kaczek

Dnia 13.10.2016r. Odbyło się uroczyste wręczenie Złotych Kaczek dla nauczycieli i pracowników, którzy wygrali w wybranych kategoriach. Tego dnia naszą szkołę odwiedziły również gwiazdy polskiej estrady oraz gość specjalny. W kategorii Belfer Zasadniczy wygrała p. Jadwiga Niedbała, a nagrodę wręczył jej Wojciech Cejrowski. Kategorię Belfer Komunikatywny wygrała p. dyr. Bożena Ziembińska, a nagrodę wręczyła Jej we własnej osobie Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. W kategorii Belfer Rozrywkowy Złotą Kaczkę odebrała p. Agnieszka Głąb-Kruk, a wręczył ją gość.. Ferdynand Kiepski! Złotą Kaczkę w kategorii Belfer Kartkówkowiec otrzymała p. Ewelina Depko, a wręczył ją piosenkarz Krzysztof Krawczyk! Nie mogło obejść się bez kategorii Belfer Pytaniowiec, w której p. Jerzy Głąb nie miał konkurencji! Nagrodę wręczyła trenerka fitness Ewa Chodakowska. Złotą Kaczkę w kategorii Pracownik Zasadniczy otrzymał p. Łukasz Ozdoba, a wręczyła ją wybitna kucharka, której rewolucje wstrząsnęły całą Polską-Magda Gessler! Kategorię Pracownik Komunikatywny wygrał p. Tadeusz Cymerman i odebrał nagrodę od samego Dawida Podsiadło! Ostatnią kaczkę w kategorii Pracownik Rozrywkowy otrzymał p. Zbigniew Grygiel, którą wręczyła  Sylwia Grzeszczak. Złotą Kaczkę od Maryli Rodowicz otrzymał również Burmistrz Miasta Lubycza Królewska p. Tomasz Leszczyński. Wyróżniona Złotą Kaczką dla Nauczyciela-Emeryta została p. Bronisława Żeleźna i odebrała ją od gwiazdy światowego formatu- Justina Biebera, który zaśpiewał również dla p. Żeleźniej piosenkę.

 

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz