8 marca świetliczaki z grupy "A" obchodzili Dzień Kobiet. Jak przystało na prawdziwych dżentelmenów chłopcy wręczyli dziewczynką zrobione przez siebie kwiatki z bibuły.

opiekun J. Pizun

Zdjęcia


25 stycznia, Świetliczaki z grupy „A”, wspaniale bawiły się na zabawie karnawałowej w maskach, które sami wykonali.

opiekun grupy Jadwiga Pizun

 


WYCHOWANKOWIE ŚWIETLICY „C” ZADBALI O WYSTRÓJ SWOJEJ SALI

Dzieci grupy świetlicowej „C” pracowali cały grudzień nad ozdobami świątecznymi i zimowymi i pięknie udekorowali swoją salę.

Zdjęcia15 grudnia świetliczaki z grupy „A” rozpoczęły przygotowania do świąt, piekąc świąteczne pierniki, których zapach rozchodził się po całej szkole. Zabawy było co niemiara. Po wyrobieniu ciasta, wycinaniu foremkami, upieczeniu  i dekorowaniu, świetliczaki oczywiście kosztowały swoich wypieków. Dziękujemy bardzo Panu Jerzemu Kupiczowi, prezesowi GS „Samopomoc Chłopska” i rodzicom świetliczków za przekazanie nieodpłatnie potrzebnych produktów do wypieku pierniczków. Dziękujemy również Pani Beacie Grenda za wypożyczenie piekarnika oraz uczennicom/wolontariuszkom z klasy II „a” gimnazjum, które pomagały robiąc zdjęcia i dekorując pierniczki, tj: Marcie Melnyk i Kindze Szozdzie.

J. Pizun

ZdjęciaWychowankowie świetlicy B i C pomagają w organizacji akcji „Świąteczna łapka”.
ZdjęciaDZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ŚWIETLICY "C"

21 listopada był wyjatkowym dniem dla nas ponieważ odwiedziła nas pani Ela Kołtun, nauczyciel biblioteki szkolnej, która w ramach akcji "Czytamy świetliczakom" przeczytała ciekawe ksiażeczki o misiu Cyrkowcu i zagubionym niedźwiadku. Gdy wysłuchalismy misiowych opowiastek, przyszedł czas na pytania dotyczące tekstów. Za dobrą  odpowiedź dostawaliśmy żelowe cukierki. Na tych słodkościach się nie skończyło, bowiem zaproszono nas do stołu na misiowy poczęstunek. Były to kanapeczki z miodem i pyszny truskawkowym dżemem. Po posiłku mogliśmy pokolorować wybranego misia i pobawić sie w znana zabawę "Stary niedźwiedź mocno śpi". Ten dzień bardzo się nam podobał.

                                                                                        J. Słowik
Zdjęcia


Dnia 23.11.2017 r. w świetlicy szkolnej „A” gościliśmy pielęgniarkę szkolną, panią Elżbietę Bździuch. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat jak to z zimnem nie ma żartów i higieny osobistej . Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć, odpowiadały na pytania i podawały własne przykłady dotyczące higieny osobistej. Na koniec spotkania otrzymały plany lekcji i podziękowały za ciekawą lekcję.
J. Pizun

 

 

 

 

 

 

Na nauce, artystycznej pracy i zabawie, spędzają czas świetliczaki z grupy „A”, pod opieką Pani Jadwigi Pizun ze Szkoły Podstawowej w Lubyczy Królewskiej.
Zdjęcia

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz