MŁODE WILCZKI NA BIWAKU
Zdjęcia20 kwietnia 2019 r., w Wielką Sobotę,  zuchy z 4 Gromady Zuchowej "MŁODE WILCZKI" stały na warcie przy Grobie Pańskim w Kościele Parafialnym w Lubyczy Królewskiej.
Zdjęcia
Dzień Myśli Braterskiej
 W niedzielę 17 lutego 2019 roku przedstawiciele Gromady Zuchowej „Młode Wilczki” oraz Drużyny Harcerskiej  „Włóczykije” uczestniczyli w obchodach Dnia Myśli Braterskiej w Janowie Lubelskim. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w wyjątkowym kościele Sanktuarium Matki Bożej. Po krótkiej ale wymownej gawędzie harcerze reprezentujący Hufiec Tomaszów Lubelski, a działający na terenie powiatów biłgorajski, janowski i tomaszowski przedstawiały swoję działania w Roku Niepodległości. Drużyna Harcerska „Włóczykije” wspólnie z Komendą Hufce ZHP w Tomaszowie Lubelskim realizowała projekt „100 Pomników Historii na stulecie Odzyskania Niepodległości”. Akcja polegała na odszukaniu pomników na terenie powiatu tomaszowskiego, zrobieniu zdjęć przy każdym z nich i stworzeniu albumu z opisem.   Jak zwykle nie zabrakło piosenek miło spędziliśmy czas. Drużyny oraz instruktorzy dostali pamiątkowe dyplomy za swoją pracę.
Martyna Migiel uczennica kl. VIII
Zdjęcia


8 lutego 2019 roku, korzystając z zimowej aury, 4 Gromada Zuchowa „MŁODE WILCZKI” i 24 Drużyna Harcerska „WŁÓCZYKIJE”, działające przy Szkole Podstawowej w Lubyczy Królewskiej, pod opieką druhen Jadwigi Pizun i Iwony Remizowskiej oraz Pani Justyny Słowik, wybrały się na lodowisko i do kina na film pod tytułem „Cudowny chłopiec” w Tomaszowie Lubelskim. Zabawa była przednia. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy i zaawansowanych łyżwiarzy. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to małymi kroczkami. Również film bardzo nam się podobał i na wszystkich wywarł ogromne wrażenie.  Oby było więcej takich filmów, wspólnych wyjazdów i radośnie spędzonego czasu w doborowym towarzystwie.

                                                                                                                                    dh. Jadwiga Pizun

Zdjęcia

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz