ROK SZKOLNY 2016/2017

POWIATOWE IGRZYSKA W GRZE DRUŻYNOWEJ W BADMINTONA

27 października 2016 r. odbyły się w naszej szkole Powiatowe Igrzyska w Grze Drużynowej w  Badmintona. Udział wzięły 2  szkoły: Szkoła Podstawowa z Lubyczy Królewskiej i Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jezierni. Rozgrywki przebiegały w dwóch kategoriach: kategoria dziewcząt i kategoria chłopców. I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa z Lubyczy Królewskiej a reprezentowały ją Hanna Kulpa z VI b i Aurelia Luchowska z VI b. I miejsce w kategorii chłopców również zajęła nasza szkoła, którą reprezentowali następujący uczniowie: Szymon Krasny z VI b, Szymon Okoń z VI b i Jakub Zbroniec z klasy V b.  Drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i  puchary.

Renata Szpindor
Zdjęcia

REJONOWE ROZGRYWKI DRUŻYNOWE W BADMINTONIE
26 października  uczniowie naszej szkoły w składzie: Izabela Szuper z klasy III b, Kamila Błaszczyk z klasy III a, Patrycja Janiszyn z klasy I b, Szymon Trybała z klasy III b, Rafał Biszczanik z klasy III b i Przemysław Jaremczuk z klasy I b reprezentowali nasz powiat na Rejonowych Rozgrywkach Drużynowych w Badmintona w Zamościu. Uczniowie z zaangażowaniem i poświęceniem rozgrywali swoje mecze. Dużym sukcesem jest IV miejsce w rejonie drużyny dziewcząt. Chłopcy zajęli VII miejsce.

Gratulujemy sukcesów.

Zdjęcia

POWIATOWY TURNIEJ GRY W BADMINTONA
21 października odbył się w naszej szkole  Powiatowy Turniej Gry w Badmintona.  Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Izabela Szuper III b,  Kamila Błaszczyk III a.  Dziewczynki zajęły I miejsce i otrzymały tytuł Mistrza PowiatuII miejsce zajęli  chłopcy Szymon Trybała i Rafał Biszczanik z klasy III b. Obie drużyny będą reprezentowały powiat tomaszowski w Zamościu na Rejonowych Rozgrywkach w Badmintona.

ROK SZKOLNY 2015/2016

REJONOWE IGRZYSKA W BADMINTONIE

4 listopada 2015 roku po raz pierwszy w historii naszej szkoły nasi uczniowie: Patrycja Janiszyn z klasy VI b, Edyta Grądz z klasy VI b, Przemek Jaremczuk z klasy VI b i Hubert Deskiewicz pojechali na zawody do Zamościa. Były to Rejonowe Igrzyska w Badmintonie. Zawody te odbywały się w II kategoriach: dziewcząt i chłopców. Nasi zawodnicy zajęli V miejsce i bardzo im się spodobały te rozgrywki. Do szkoły wrócili pełni zapału do ćwiczeń. Mamy nadzieję, że za rok uda się nam znowu pojechać i dobrze się bawić.  Uczniowie pojechali z panią Renatą Szpindor.

R. Szpindor

POWIATOWA GIMNAZJADA W BADMINTONIE

3 listopada 2015 roku w Publicznym Gimnazjum w Bełżcu odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Badmintonie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Sandra Wywrocka z klasy III b, Kamil Szuper z III b, Izabela Szuper z II b, Kamila Błaszczyk z II b , Bartek Nowicki z II b i Jakub Zubrzycki z II a. Rozgrywki odbywały się w II kategoriach, dziewcząt i chłopców. Obie nasze reprezentacje zajęły I miejsce w powiecie i będą reprezentowały go w Zamościu na rozgrywkach rejonowych. Uczniów do zawodów przygotowywała pani Renata Szpindor.

Zdjęcia

REJONOWE ROZGRYWKI W ZAMOŚCIU

6 listopada 2015 roku nasi uczniowie: Sandra Wywrocka, Izabela Szuper, Kamila Błaszczyk, Kamil Szuper i Bartek Nowicki reprezentowali nasz powiat na rejonowych rozgrywkach w badmintonie w  Zamościu. Spotkali się tutaj Mistrzowie Polski w tej dyscyplinie a także inne drużyny z całego rejonu. Byli zawodnicy z Hrubieszowa, Krasnegostawu, Łopiennika, Zamościa. Nasi uczniowie bardzo walecznie rozgrywali swoje mecze, zdobywając ostatecznie V miejsce. Jest to duży sukces dla naszych zawodników ale mamy nadzieję, że może za rok pójdzie nam lepiej. Uczniów do zawodów przygotowywała pani Renata  Szpindor.

SZKOLNY TURNIEJ GRY W BADMINTONA

26 listopada 2015 r. odbył się Szkolny Turniej Gry w Badmintona dla uczniów Szkoły Podstawowej.  Wzięło w nim udział 33 uczniów naszej szkoły podstawowej (15 dziewczynek i 18 chłopców). Rozegrano po 18 meczy w obu kategoriach. Zwycięzcą turnieju w kategorii dziewcząt została Patrycja Janiszyn z klasy VI b,  II miejsce zajęła Karolina Favilla z klasy Vb, III miejsce Karolina Kupicz  z klasy VI b. W kategorii chłopców I miejsce zajął Przemek Jaremczuk z klasy VI b, II miejsce Hubert Deskiewicz z klasy VIb, III miejsce zajął Fabian Surmacz z klasy IVb.