ROK SZKOLNY 2015/2016
 

Igrzyska Powiatowe SZS Tomaszów Lubelski 26.04.2016 Czwórbój LA

 Sezon lekkoatletyczny już w pełni. Tuż po przełajach powiatowych w Łosińcu uczniom ze szkoły podstawowej przyszło rywalizować w Powiatowych Igrzyskach SZS w Czwórboju LA i festiwalu sztafet, które odbyły się w Tomaszowie Lubelskim.Zarówno w czwórboju dziewcząt jak i chłopców w klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy III miejsce.  W sztafecie szwedzkiej 100m, 200m, 300m, 400m, również w kategorii dziewcząt i chłopców III miejsce.

 Najlepsze wyniki uzyskali Patrycja Janiszyn Kl VI b i Grzelak Szymon kl VI b

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Frąc Patryk, Cymerman Maciej, Grzelak Szymon, Pabiś Dawid, Surmacz Fabian, Dziedzic Karol.

Drużyna dziewcząt:Janiszyn Patrycja, Pasieczna Martyna, Kubiak Kaja, Zwolak Dominika, Łobocka Wiktoria.

Sztafety Szwedzkie:Cymerman Maciej, Nazarowicz Marcin, Wołoszyn Bartosz, Słotwiński Mikołaj, a wśród dziewcząt: Favila Karolina, Łobocka Wiktoria,Tymbel Patrycja, Gajda Małgorzata.

W sztafecie 4x100 chłopców szkołę reprezentowali Grzelak Szymon, Pabiś Dawid, Rebizant Bartosz i Kędzierawski Maksymilian zajmując III miejsce.

Kolejny etap to  Powiatowa Gimnazjada SZS w La, która odbędzie się 5 maja 2016 w Tomaszowie Lubelskim.

Zapraszamy gimnazjalistów do udziału w tych zawodach.

                                    Jerzy Feret, Renata Szpindor

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych  LZS Łosiniec 21.04. 2016

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowy w Łosińcu odbyły się po raz 14 z rzędu. Szkoły Podstawowe rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Susiec, Gimnazja o Puchar Starosty Tomaszowskiego.Uczniowie szkoły podstawowej spisali się bardzo dobrze.Mistrzem Powiatu i złotym medalistą został Patryk Frąc z klasy IV b w kategorii klas III – IV Szkól Podstawowych.

II miejsce Vice Mistrzem Powiatu została Ziobrowska Lena z klasy II b.Na III miejscu na podium dla zwycięzców stanął Karol Dziedzic z klasy IV b.Bardzo dobrze spisały się dziewczynki i chłopcy z klas II szkoły podstawowej:Kondratiuk Oliwia kl II a VI miejsce, Grzelak Weronika kl II a VIII m, Garbula Maciej kl II a VIII m, zdobywając do klasyfikacji ogólnej 40 pkt.

W pozostałych kategoriach miejsca punktowane zdobyli:

Tymbel Patrycja 11 m. kl. IV b

Surmacz Fabian 6m. kl. IV b

Grądz Edyta 10 m. kl. VI b

Słotwiński Mikołaj 7 m. kl. V b

Grzelak Szymon 11 m. kl. VI b

W klasyfikacji drużynowej szkoła podstawowa z wynikiem 92 pkt. zdobyła II miejsce i otrzymała okazały puchar od Wójta Gminy Susiec. Nieco gorzej powiodło się gimnazjalistom. W klasyfikacji drużynowej zdobyli oni VII miejsce. Znakomicie spisał się Fitulski Jakub z klasy II b zdobywając brązowy medal (III miejsce). Gdyby w ślady Jakuba, jego wolę walki i wysiłek, poszło kilku chłopców i dziewcząt wynik gimnazjalistów byłby o wiele lepszy.

Miejsca punktowane:

Szuper Izabela 6 m kl II b

Micek Hubert 10 m kl II b

Has Daniel kl II b

W zawodach uczestniczyło ponad 500 zawodników i zawodniczek, 15 szkół podstawowych, 11 szkól gimnazjalnych.

Gratulacje dla medalistów, gratulacje dla zawodników którzy zdobyli punkty do klasyfikacji drużynowej, gratulacje dla uczestników zawodów, gratulacje dla wychowawców i nauczycieli WF.

Opiekunami na zawodach byli Jerzy Feret, Renata Szpindor, Piotr Staszak.
                                                                                                        Jerzy Feret

Zdjęcia

MISTRZOSTWA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE 2015

W dniach 6 i 7 października na obiekcie gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Lubyczy Królewskiej odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Mistrzostw Szkoły dla Gimnazjum i Mistrzostw Szkoły w Czwórboju Lekkoatletycznym dla Szkoły Podstawowej. Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Lubyczy Królewskiej wytypowali uczniów szkoły podstawowej (dziewczęta 23 osoby  i chłopcy 27 osób) do Czwórboju Lekkoatletycznego: bieg na dystansie 60m, 600m/1000m chłopcy, skok w dal i rzut piłką palantową. Uczniowie gimnazjum  z klas I - III (dziewczęta i chłopcy 92 osoby) rywalizowali w konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 300m, bieg na 600m/1000m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kulą, sztafeta szwedzka 100/200/300/400m.

Cel Mistrzostw:

  • wybór i selekcja reprezentacji szkoły na zawody międzyszkolne, powiatowe, rejonowe, organizowane przez SZS i LZS.
  • wyłonienie najlepszych wyników w poszczególnych konkurencjach.
  • wzbudzenie zainteresowania lekkoatletyką  i promocja najprostszych form aktywności fizycznej i spędzenia wolnego czasu.
  • współzawodnictwo sportowe.

Spośród wszystkich reprezentantów naszej szkoły najlepszy wynik uzyskali:

w Czwórboju Lekkoatletycznym:  Janiszyn Patrycja I miejsce z kl VI b 199 pkt wielobojowych,Deskiewicz Hubert I miejsce z kl VI b 153 pkt
w Lekkoatletycznej Gimnazjadzie: Naleśnik Emilia z kl I a w biegu na dyst. 100m 15,75. 70pkt wielobojowych, Konopka Julia i Dembicka Lidia z kl I b skok w dal , 3,80. 65 pkt.Świtka Piotr kl III b bieg na dyst 100m. 12,93. 94pkt.Naleśnik Daniel kl III b bieg dyst. na 300m 44,21. 88pkt.                                                                                                                                                                                    
                                                                                                                                  Jerzy Feret

Czytaj więcej: Wyniki Czwórboju LA Szkoła Podstawowa chłopcy
                         Wyniki Czwórboju LA Szkoła Podstawowa dziewczęta
                         Wyniki końcowe LA Gimnazjum

  Zdjęcia  LA Szkoła Podstawowa     Zdjęcia LA Gimnazjum  

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz