ROK SZKOLNY 2018/2019


Siatkarki drugie w rejonie

W dniu 01.03.2019 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Rejonu SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasza drużyna trafiła do grupy z SP Hrubieszów i SP Krasnystaw. Oba spotkania grupowe nasza drużyna wygrała. W meczu o pierwsze miejsce nasze siatkarki przegrały 1:2 z SP1 Tomaszów Lubelski.

Skład drużyny: Aurelia Luchowska, Carolina Favilla, Hanna Kulpa, Edyta Grądz, Klaudia Muc, Klaudia Babiak, Patrycja Janiszyn, Kaja Kubiak, Zuzanna Uchman.

Opiekunami drużyny byli Pan Artur Turczanik i Pan Marcin Parafiniuk.

SP Lubycza Królewska – SP Krasnystaw 2:0 (25:11, 26:24)

SP Lubycza Królewska – SP Hrubieszów 2:0 (25:6, 25:11)

SP Lubycza Królewska – SP1 Tomaszów Lubelski 1:2 (15:25, 25:20, 5:15)

ZŁOTKA Z LUBYCZY

W dniu 14.11.2018 roku w Kocku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.  W turnieju uczestniczyło sześć drużyn – SP Kock, SP Wysokie, SP Annopol, SP Stara Prawda, SP Krzszczonów, SP Lubycza Królewska.Grano do dwóch wygranych setów, w setach do 15. Nasza drużyna  wygrała wszystkie mecze i zdobyła tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LZS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Muc.
                                                                                                czytaj więcej

                                                                                                     Zdjęcia

 

AWANS DO FINAŁU

W dniu 06.11.2018 w Piaskach odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa Lubelskiego LZS Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.  Grano do dwóch wygranych setów, w setach do 18.  Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i wywalczyła awans do finału wojewódzkiego.  Skład drużyny: Aurelia Luchowska, Carolina Favilla, Hanna Kulpa, Edyta Grądz, Klaudia Muc, Klaudia Babiak, Patrycja Janiszyn, Kaja Kubiak, Zuzanna Uchman.  Opiekunami drużyny byli Pan Artur Turczanik i Pan Marcin Parafiniuk.

SP Lubycza Królewska – SP Wysokie 2:0 (18:7, 18:7)

SP Lubycza Królewska – SP Piaski 2:0 (18:8, 18:7)

SP Lubycza Królewska – SP Strachosław 2:0 (18:7, 18:4)

SP Lubycza Królewska – SP Krzszczonów 2:0 (19:17, 19:17)

Zdjęcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

WIELKIE BRAWA DLA SIATKAREK

W dniu 01.03.2018 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyła się 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

czytaj więcej

AWANS W DOBRYM STYLU

W dniu 22.02.2018 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.  W eliminacjach uczestniczyło cztery drużyny SP 1 Tomaszów Lubelski, SP 2 Tomaszów Lubelski, SP Telatyn i SP Lubycza Królewska. Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu i awansowała do 1/2 finału wojewódzkiego. Opiekunami drużyny byli Pan Słoboda Marek i Parafiniuk Marcin. Lista uczestniczek: Babiak Klaudia, Muc Klaudia, Gut Klaudia, Favilla Laura, Favilla Carolina, Luchowska Aurelia, Kulpa Hanna, Jaremczuk Urszula, Mańkowska Patrycja, Janiszyn Patrycja, Nieścior Natalia, Grądz Edyta.

Przebieg eliminacji:

Numer meczu

Nazwa drużyny

Nazwa drużyny

Wynik

1

SP Lubycza Królewska

SP Telatyn

2:0 (25:11, 25:13)

2

SP 1 Tomaszów Lubelski

SP 2 Tomaszów Lubelski

2:0

3

SP Lubycza Królewska

SP 2 Tomaszów Lubelski

2:0 (25:19, 25:10)

4

SP 1 Tomaszów Lubelski

SP Telatyn

2:0

5

SP Lubycza Królewska

SP 1 Tomaszów Lubelski

0:2 (17:25, 14:25)

6

SP 2 Tomaszów Lubelski

SP Telatyn

2:0

Klasyfikacja końcowa

1. SP 1 Tomaszów Lubelski (awans)

2. SP Lubycza Królewska (awans)

3. SP 2 Tomaszów Lubelski

4. SP Telatyn

 Zdjęcia

NIEPODLEGŁOŚCIOWE GRANIE
23 listopada 2017 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył  się „NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH”. W zawodach uczestniczyły  drużyny z Jarosławia, Przemyśla, Świdnika, Tomaszowa Lubelskiego oraz nasza szkoła. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas piątych i szóstych. Nasze drużyny ostatecznie uplasowały się na miejscach IV, VI, VIII.Klasy piąte wystąpiły w nastęującym składzie: Dąbrowska Milena, Konopka Zuzanna, Nowicka Katarzyna, Owerko Anna, Skiba Kamila, Świderek Julia, Tucka Maja, Turczanik Aleksandraoraz  szósta klasa w składzie: Pizun Patrycja, Lewandowska Nikola, Łobocka Wiktoria, Putkowska Roksana, Tymbel Patrycja, Pinkas Magda, Goch Laura, Mazur Maja.
                                                                                 M. Parafiniuk


ROK SZKOLNY 2016/2017

GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

14 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ.Otwarcia dokonała p. Bożena Ziembińska – dyrektor szkoły. W zawodach udział wzięło siedem drużyn, w tym jedna z VI klasy szkoły podstawowej. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym" podzielony na dwie grupy.  Zwycięzcą została klasa III "b".

Dalsza klasyfikacja przedstawia się nastepująco:

II miejsce        - I "b"

III miejsce      - II "b"

IV miejsce      - VI "b"

V miejsce        - III "a", "c"

VI miejsce      - II "a", "c"

VII miejsce      - I "a"

Turniej zorganizowali: p. Robert Biront, p. Artur Turczanik

                                                                                                                                                       Joanna Stecko
Zdjęcia


TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ

9 lutego 2017 w naszej szkole odbył się TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ. Otwarcia imprezy dokonała dyrektor ZS p. Bożena Ziembińska. W zawodach udział wzięły uczennice kl. IV – VI z naszej szkoły i szkół podstawowych z Tomaszowa Lubelskiego.W kategorii klas IV najcenniejszy puchar (I miejsce) wywalczyły uczennice z naszej szkoły: Julia Świderek i Kamila Skiba (zawodniczką rezerwową była Milena Dąbrowska). Uczennice przygotowała  p. Joanna Stecko. W kategorii klas VI nasze uczennice również wywalczyły I miejsce. Skład zwycięskiej drużyny to: Natalia Nieścior, Zuzanna Żoładek, Aurelia Luchowska, Hanna Kulpa – VI "b". Nauczyciel przygotowujący – Robert Biront.Uczennice klas V uplasowały się na miejscu IV, uczennice przygotował p. Artur Turczanik.Mecze sędziowane były przez starsze koleżanki z naszej szkoły z klas sportowych o profilu piłka siatkowa. Zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze.

Po zawodach puchary za miejsca I – III wręczyła p. Bożena Ziembińska – dyrektor ZS.

Zawody zorganizowali: Joanna Stecko, Robert Biront, Artur Turczanik.

Joanna Stecko

Zdjęcia

 

MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LZS SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2016 ZDOBYTE

13 grudnia 2016 roku w Michowie odbył się Finał Mistrzostw Województwa LZS w siatkówce dziewcząt. Województwo lubelskie liczy 20 powiatów. W turnieju każdy powiat reprezentowany był przez jedną drużynę. Do finału dotarło sześć drużyn. Nasze gimnazjalistki, trenowane przez p. Roberta Bironta wygrały wszystkie mecze zdobywając tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LZS SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. Skład zwycięskiej drużyny był następujący: kapitan - Szuper Izabela kl. III b, Malec Alina kl. III b, Sysło Justyna kl. III b, Małka Natalia kl. III b, Świstun Kamila kl. III b, Żuk Kornelia kl. III b, Wołoszyn Dorota kl. III b, Durkiewicz Iwona kl. III b, Gut Klaudia kl. II b, Muc Klaudia kl. I b, Babiak Klaudia kl. I b, Grądz Edyta kl. I b, Janiszyn Patrycja kl. I b.

Ponadto, naszej zawodniczce Izabeli Szuper przyznano tytuł „NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TURNIEJU”. Za to wyróżnienie Izabela otrzymała pamiątkowy puchar.

Za zdobyte pierwsze miejsce drużyna otrzymała puchar, a każda zawodniczka została udekorowana złotym medalem przez dyrektora Zespołu Szkół w Michowie.

Opiekunami wjazdu byli p. Joanna Stecko i p. Robert Biront.

Zdjęcia

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT POWIATU TOMASZOWSKIEGO 2016

8 grudnia 2016 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI SIAKÓWCE DZIEWCZĄT.

W zawodach udział wzięły uczennice klas IV, V, VI szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego.

Nasze młode zawodniczki dzielnie walczyły o jak najlepsze miejsca.

W kategorii klas IV uczennice: Katarzyna Nowicka i Anna Owerko zajęły miejsce III, a Aleksandra Turczanik i Julia Świderek miejsce IV (na 12 startujących zespołów).

W kategorii klas V Nikola Lewandowska, Wiktoria Łobocka i Magda Pinkas uplasowały się na miejscu IV pokonując cztery inne zespoły.

W kategorii klas VI startowało osiem zespołów. Nasze uczennice: Hanna Kulpa, Zuzanna Żołądek, Aurelia Luchowska i Natalia Nieścior uplasowały się na miejscu III, a Dominika Zwolak, Julia Melnyk, Vanessa Prociewicz i Daria Rudź na miejscu IV.

Był to już piąty Turniej Mikołajkowy w którym udział brały uczennice z naszej szkoły. Zawody przebiegały w miłej atmosferze. O dzieciach nie zapomniał Mikołaj, zostawiając dla nich słodki poczęstunek.

Opiekunami wyjazdu i nauczycielami przygotowującymi uczniów do zawodów byli: p. Joanna Stecko, p. Artur Turczanik i p. Robert Biront.

Zdjęcia


TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM

19 listopada 2016 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii wiekowej 2006 r, 2005 r, 2004 r. W turnieju udział wzięły zawodniczki ze szkół podstawowych z Tomaszowa Lubelskiego (SP nr 2 i SP nr 3), Świdnika, Zamościa i Lubyczy Królewskiej.

W kategorii kl. IV (2006 r.) - „dwójki” – zespół w składzie: Świderek Julia, Skiba Kamila i Konopka Zuzanna wywalczył IV miejsce na 9 startujących zespołów. Zespół w składzie Nowicka Katarzyna i Turczanik Aleksandra zajął miejsce V. Wszystkie uczennice z klasy IV b. Uczennice do zawodów przygotowała p. Joanna Stecko

W kategorii kl. V (2005 r.) - „trójki” – zespół w składzie: Lewandowska Nikola, Putkowska Roksana i Łobocka Wiktoria - (uczennice kl. V b) zajął IV miejsce pokonując 8 zespołów. Uczennice do zawodów przygotował p. Artur Turczanik.

W kategorii kl. VI - „czwórki” (2004 r.) – zespół w składzie: Żoładek Zuzanna, Kulpa Hanna, Nieścior Natali i Luchowska Aurelia – uczennice klasy VI b naszej szkoły zajął VI miejsce pokonując sześć zespołów. Uczennice do turnieju przygotował p. Robert Biront.

Wszystkie uczestniczki zawodów otrzymały pamiątkowe dyplomy. W turnieju wzięło udział ponad sto zawodniczek. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Trenerzy są zadowoleni z osiągnięć uczennic.

                                                                                                                                 Joanna Stecko
Zdjęcia

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LZS SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

 17 listopada 2016 roku w Ludwinie odbył się półfinał mistrzostw województwa lubelskiego LZS w piłce siatkowej. Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Durkiewicz Iwona III b, Świstun Kamila III b, Malec Alina III b, Małka Natalia III b, Sysło Justyna III b, Szuper Izabela III b, Wołoszyn Dorota III b, Żuk Kornelia III b, Gut Klaudia II b, Jaremczuk Urszula II b, Mańkowska Patrycja II b, Favilla Laura II b trenowana przez p. Roberta Bironta wywalczyła awans do finału wychodząc z grupy na I miejscu.

Finał odbędzie się 1 grudnia 2106 roku. Powodzenia!

                                                                                                                                                           Joanna Stecko
Zdjęcia

ROK SZKOLNY 2015/2016czytaj więcej
zdjęcia

29 lutego 2016 "Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki"

Rok 2016 jest rokiem przestępnym, ma 366 dni. W związku z tym faktem władze Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej i PZPS wyszły z ciekawą inicjatywą - zorganizowania w całej Europie jak największej liczby meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego. Mamy nadzieję ustanowić rekord w liczbie meczów siatkarskich rozegranych w Europie jednego dnia oraz eksponować siatkówkę jako pierwszą międzynarodową dyscyplinę sportu, która podjęła takie wyzwanie” - pisał w informującym o inicjatywie liście Prezydent CEV Aleksandar Boricić. Akcja ta ma pokazać piłkę siatkową jako "sport dla absolutnie każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, technicznych umiejętności, wieku". W ramach akcji uczennice naszej szkoły z klas: VI b szkoły podstawowej oraz I b, II b, III b gimnazjum wzięły udział w turnieju piłki siatkowej, który odbył się w Tomaszowie Lubelskim w hali sportowej ZS nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego. Mecze rozgrywane były w czterech kategoriach. W dwóch zawodniczki naszej szkoły zajęły I miejsce. Uczennice klasy VI b prowadzone przez p. Joannę Stecko z dużą przewagą wygrały wszystkie mecze co pozwoliło im zająć I miejsce w powiecie. I miejscem pochwalić się mogą również uczennice klasy II b gimnazjum prowadzone przez p. Roberta Bironta. Uczennice klasy I b (nauczyciel p. Piotr Staszak) i III b (nauczyciel p. Jerzy Feret) zajęły III miejsca w swojej kategorii. Za I miejsca w nagrodę drużyny otrzymały meczowe piłki do siatkówki. Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie uczestniczki i ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe smycze z logo akcji.

Rok 2016 ma o jeden dzień więcej. Spędźmy go z siatkówką.

Joanna Stecko

ZdjęciaTURNIEJ MIKOŁAJKOWY

          3 grudnia 2015 roku uczennice kl. IV b, V b, VI b naszej szkoły wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej w Tomaszowie Lubelskim. Turniej zorganizowany został przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim. Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych. Nasze siatkarki w każdej grupie zajęły wysokie miejsca. W kategorii kl. IV – siatkarskie „dwójki” – II miejsce wywalczyły: Magda Pinkas i Wiktoria Łobocka, kl. V – „trójki” -  IV miejsce zajęły: Zuzanna Żołądek, Carolina Favilla i Natalia Nieścior, kl. VI – „czwórki” – II miejsce uzyskały: Patrycja Janiszyn, Klaudia Babiak, Klaudia Muc, Wiktoria Mandro, Zuzanna Uchman. Cztery zawodniczki z kl. VI otrzymały propozycję treningu w klubie sportowym „Tomasovia”, co niewątpliwie stanowi wyróżnienie i promocję naszej szkoły.

         Tradycyjnie, na zakończenie Mikołajkowego Turnieju przybył „Mikołaj” z prezentami. Tym razem w rolę wcielił się burmistrz miasta Tomaszowa Lub. -  Wojciech Żukowski. Każdej zawodniczce uścisnął dłoń, wręczając dyplom i czekoladę. Do turnieju uczennice klasy IV i VI przygotowała p. Joanna Stecko, klasy V p. Robert Biront. Zawody zakończyły się pamiątkowym zdjęciem wszystkich uczestników.
                                                                                                                                         Joanna Stecko
                                                                                   Zdjęcia


TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2          
W TOMASZOWIE LUBELSKIM

21 listopada 2015 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt w kategorii klas IV, V, VI. W turnieju udział wzięły zawodniczki ze szkół podstawowych z Tomaszowa Lubelskiego (SP nr 2 i SP nr 3), Świdnika i Lubyczy Królewskiej.Zawodniczki naszej szkoły wywalczyły miejsca na podium w każdej kategorii! W kategorii kl. IV - „dwójki” – zespół w składzie: Laura Goch IV b i Roksana Putkowska kl. IV b wywalczył II miejsce pokonując 18 zespołów. W tej kategorii naszą szkołę reprezentowały również cztery inne zespoły, zajmując miejsca w pierwszej dwunastce. Uczennice do zawodów przygotowała p. Joanna Stecko. W kategorii kl. V - „trójki” – zespół w składzie: Zuzanna Żołądek kl. V b, Carolina Favilla kl. V b, Natalia Nieścior kl. V b, pokonując 11 zespołów w tej kategorii zajął III miejsce. W zawodach wzięły udział jeszcze dwa zespoły zajmując miejsca V i VII. Uczennice do zawodów przygotował p. Robert Biront. W kategorii kl. VI - „czwórki” – zespół w składzie: Klaudia Babiak, Zuzanna Uchman, Oliwia Skubis, Karolina Kupicz – uczennice klasy VI b naszej szkoły zajęły drugie miejsce pokonując sześć zespołów. Pozostałe dwa zespoły z naszej szkoły zajęły również wysokie miejsca, ale poza podium. Uczennice do turnieju przygotowała p. Joanna Stecko. Za miejsca I – III zespoły otrzymały puchary, a wszystkie uczestniczki zawodów pamiątkowe dyplomy. W turnieju wzięło udział ponad sto zawodniczek. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Trenerzy są bardzo zadowoleni z osiągnięć uczennic, co świadczy o tym że piłka siatkowa w naszej szkole jest na wysokim poziomie.

                                                                                                                                        J. Stecko
                                                                                             Zdjęcia


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LZS W PIŁCE SIATKOWEJ MŁODZICZEK

19 października 2015 roku w Piaskach odbył się półfinał o mistrzostwo województwa lubelskiego LZS w piłce siatkowej. Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Durkiewicz Iwona II b, Grzelak Karolina II b, Malec Alina II b, Małka Natalia II b, Sysło Justyna II b, Szuper Izabela II b, Wołoszyn Dorota II b, Żuk Kornelia II b, Pizun Joanna III b, Robaczyńska Anna III b, Mańkowska Patrycja I b, Favilla Laura I b trenowana przez p. Roberta Bironta wywalczyła awans do finału wychodząc z grupy na I miejscu.

20 listopada 2015 roku również w Piaskach uczennice naszego gimnazjum w tym samym składzie wywalczyły trzecie miejsce w województwie lubelskim pokonując drużyny z Piask, Nałęczowa i Strachosławia. Z zawodów uczennice przywiozły pamiątkowy puchar a każda zawodniczka otrzymała medal. To wielki sukces dla naszych sportowców w dziedzinie piłki siatkowej.

                                                                                                                                        Joanna Stecko            

Zdjęcia


Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz